بهترین جراح ژنیکوماستی تهران

در این مقاله قصد داریم به میزان اهمیت انتخاب بهترین جراح ژنیکوماستی و تاثیر آن بر نتیجه دریافتی از عمل ژنیکوماستی بپردازیم.پیش از صحبت در این باره ، به منظور درک بهتر مطلب ؛ به بیان توضیحاتی در ارتباط با مفهوم ژنیکوماستی ، پرداخته ایم.

ژنیکوماستی

ژنیکوماستی ، اختلالی است که در اثر عوامل مختلف سبب افزایش بافت غددی پستان در آقایان شده و در نهایت به بزرگ شدن سینه آنان منجر می شود.

بروز این اختلال ، ممکن است در یکی از سینه ها یا در هر دو سینه ایجاد گردد.

از عوامل موثر بر بروز این اختلال ، باید به عدم تعادل سطح هورمون های جنسی ، مصرف داروهای هورمونی یا استروئیدی ، ابتلا به برخی از بیماری ها همانند بیماری های کبدی ، اختلالات تیروئیدی و از این قبیل موارد اشاره کنیم.

اهمیت انتخاب بهترین جراح ژنیکوماستی

جراح ، را می توان تاثیر گذارترین عامل در نتیجه جراحی دانست ؛ از این رو به منظور دریافت نتایج مطلوب از عمل جراحی ژنیکوماستی ، به افراد توصیه می گردد به دنبال انتخاب بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک باشند ؛ لازم به تذکر است رعایت مراقبت های قبل و بعد از عمل ژنیکوماستی ، نیز تاثیر به سزایی در نتایج دریافتی از آن دارد.

بهترین جراح ژنیکوماستی در تهران

بهترین جراح ژنیکوماستی ، باید توانایی کسب بهترین نتایج از عمل جراحی ژنیکوماستی با تکیه بر علم ، تجربه و مهارت خود را داشته باشد.

دکتر محمد رضا ترحمی ، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی ، یکی از جراحان ژنیکوماستی در تهران بوده و دارای نمونه کارهای موفق بسیاری در این زمینه می باشند ؛ جهت مشاهده آن ها می توانید به صفحه اینستاگرام شان مراجعه نمایید.

از دیگر خدمات ایشان باید به لیپوماتیک ، لیپوساکشن ، ماموپلاستی ، تزریق چربی ، ابدومینوپلاستی ، پروتز سینه ، جراحی زیبایی بازو ، جراحی بینی ، بلفاروپلاستی ، لیفت صورت و جراحی ران اشاره کنیم.

مقالات جامعی در رابطه با هر یک از موارد فوق ، در سایت موجود می باشد ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید آن ها را مطالعه نمایید.

هزینه عمل جراحی ژنیکوماستی

به کسانی که قصد آگاهی از هزینه جراحی ژنیکوماستی را دارند ، توصیه به مراجعه نزد فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می گردد ؛ چرا که تعیین هزینه آن نیازمند انجام یک سری معاینات می باشد.