چگونه کسی که دوستش داریم را جذب خودمان کنیم؟

برای اینکه جذاب تر از چیزی که هستید به نظر برسید لازم نیست زحمت زیادی بکشید. با چند تغییر کوچک میتوانید خودتان را به شخصی جذاب تر تبدیل کنید. زنان و مردان زیادی هستند که هزینه و وقت زیادی صرف ظاهر خود میکنند، ولی برای بهبود شخصیت شان کاری انجام نمی دهند. یک کتاب امکان دارد جلد بسیار زیبایی داشته باشد، ولی اگر تنها جلد آن زیبا باشد چه کسی دوست دارد که آن را مطالعه کند؟

همان طور که خودتان می گویید دیگران شما را دوست دارند بخاطر چیزی که هستید، حرف هایی که می زنید و کارهایی که انجام می دهید. شاید من آدم خوش قیافه ای نباشم، ولی چیزی که در این جا می خواهم در مورد آن صحبت کنم زیبایی نیست، من تصمیم دارم در مورد جذابیت حرف بزنم. اکنون بیایید ببینیم چطور کسی را که دوست داریم جذب خود کنیم.

چند تکنیک برای جذاب تر شدن

برای جذاب تر شدن حرف‌ پیش پا افتاده نزنید

در تحقیقاتی افرادی که در مورد مسایل سطحی و پیش پا افتاده حرف میزنند را با افرادی که درباره مسائل عمیق تری صحبت میکنند ، مقایسه شده اند. این تحقیقات نشان میدهد که آنهایی که درمورد خودشان، اعتقادات و علایقشان حرف میزنند عقیده دارند که همسرانشان جذاب تر از آنهایی هستند تا آن هایی که در خصوص آب وهوا یا موضوعات پیش پا افتاده دیگر حرف میزنند.

به کسی که قصد مجذوب کردنش را دارید توجه ویژه‌ داشته باشید

توجه ویژه ی مستقیم اندکی چاپلوسانه است. بنابراین در حالی که فوق العاده است که افراددیگر را بخندانید، برای این که در نظر فرد خاصی جذاب تر به نظر بیایید شما باید بطور ویژه ای به وی توجه داشته باشید. از وی سؤال بپرسید و در مورد وی حرف بزنید . میزان توجه ما به اشخاص( نه خیلی کم و نه خیلی زیاد) نشانه ی میزان علاقه ی ما به کسی است که تا قبل از این وی را ملاقات نکرده ایم.

برای جذاب تر شدن خوب لباس بپوشید

شاید این که بینی تان چه شکلی باشد دست خودتان نبوده است ولی این خودتان هستید که میتوانید تصمیم بگیرید چه لباسی تنتان کنید. باور کنید لباسی که برای پوشیدن انتخاب می کنید تأثیر بسیار زیادی روی سطح جذابیت شما دارد. در واقع، حتی اگر دختر زیبایی باشید، چنانچه خوب لباس بپوشید به نظر همه جذاب تر خواهید رسید.

برای جذاب تر شدن ارتباط چشمی داشته باشید

هنگامی که با فرد جدیدی اشنا می شوید، نخست ببینید چشمانش چه رنگی است. کمی بیش تر از حالت معمولی به چشم هایش نگاه کنید. این رابطه چشمی شما را برای آن فرد جذاب تر خواهد کرد.

برای جذاب ترشدن بهداشت فردی را رعایت کنید

در مورد تاثیری که یک حمام خوب میتواند بر جذابیت شما بگذارد هیچ تردیدی نیست. با اینکار بوی بهتری خواهید داد، موهایتان زیباتر به نظر خواهد رسید و همچنین نشان خواهد داد که برای خودتان ارزش قائل هستید. همچنین مسواک کردن دندان هایتان، اصلاح صورت و استفاده از دئودورانت را فراموش نکنید.

راههای جذب کردن مردها

روش جذب کردن افراد

برای جذاب تر شدن از حرکت دست‌ها استفاده کنید

آنهایی که موقع حرف زدن از دست هایشان استفاده میکنند به نظر با اعتماد به نفس تر و فعال تر به نظر می رسند و این از جمله خصوصیات شخصیتی با ارزشی است که بر جذابیت شما اضافه میکند.

برای جذاب تر شدن لبخند بزنید

افرادی که لبخند میزنند به نظر همه جذاب تر می رسند تا آنهایی که لبخند نمی زنند. بنابراین اگر می خواهید ظاهرتان را بهتر کنید، کافی است لبخند روی لب هایتان بنشانید.

برای جذاب تر شدن دوستان قبلی را تخریب نکنید

اگر می خواهید جذاب تر باشید، موقع ارتباط برقرار کردن خیلی منفی نباشید. بدگویی سبب بیماری افسردگی میشود و خیلی خوب نیست که دوست یا شریک قبلی خود را خراب کنید( دست کم این کار را خیلی زود آغاز نکنید!)

ساعت هایی که برای خالی کردن خود، بیان ناراحتی و غم و ابراز خشم از افرادی که به شما ازار رسانده اند صرف می کنید میتواند هر رابطه جدیدی را به سرعت سرد و فرد جدید را برای روابط با شما بی میل کند. همچنین ممکن است از رابطه ی تازه ای که قرار است با شما برقرار کنند، برداشت بد داشته باشند.

برای جذاب تر شدن مرموز به نظر برسید

این روش حداقل در خصوص آقایان بسیار مؤثر است. تحقیقات نشان میدهد که خانم‌ها بیش تر جذب مردهایی میشوند که از ظاهر آن ها نمی توانند بفهمند چه احساسی نسبت به آن ها دارند. ممکن است علت آن این باشد که زن ها خیلی به آن مرد و این که دوستشان دارد یا نه فکر میکنند. و ازآنجا که خیلی به آن مرد فکر میکنند ، به این نتیجه می رسند که دوستش دارند.

سلامتی همیشه جذاب است

یکی دیگر از راههای جذب دیگران توجه به سلامتی خویش است. سلامت بودن جذاب است. بنابراین ممکن است شما بطور طبیعی متوازن ترین و زیبا ترین زن یا خوش تیپ ترین مرد نباشید، ولی هر کس با خواب کافی و ورزش( هر دوی اینها بطور طبیعی شما را زیبا میکنند )، خوردن غذاهای سالم و خودداری از مصرف الکل، میتواند جذاب به نظر بیاید.

برای جذاب تر شدن بوی خوب بدهید

این که بوی خوبی بدهید مغز آدم ها رانسبت به جذابیت شما تحریک میکند . اندکی عطر یا ادوکلن سبب میشود در نظر دیگران جذاب تر به نظر برسید.