05 ژوئن 2020
ژوئن 5, 2020

پلاسما جت

0 Comment

تکنیک پلاسما جت

پلاسما جت نام یکی از پرطرفداترین و بروزترین تکنیک های مورد استفاده در جوانسازی پوست می باشد که با انجام آن می توان مشکلات پوستی ایجاد شده ناشی از عوامل مختلفی همچون استعمال سیگار، قرارگیری در معرض آلاینده های محیطی و نورخورشید را برطرف کرد و ظاهری جوانتر را برای افراد به ارمغان آورد.

پلاسماجت در رفع پیری و افتادگی پلک بسیار موثر عمل کرده و به دلیل اینکه برای انجام آن نیاز به بیهوش کردن فرد و ایجاد برش در پلک ها نیست از سمت افراد بسیار مورد استقبال واقع شده است. بنابراین می توان گفت که این روش جوانسازی گزینه ای بسیار مناسب برای افرادی می باشد که قبلاً اقدام به جراحی پلک ها کرده و نتیجه مطلوب دریافت نکرده یا از بیهوشی و جراحی وحشت دارند.

نحوه عملکرد پلاسماجت
برای انجام این روش از دستگاهی به همین نام بهره گرفته شده و در سطحی ترین لایه پوست تعدادی نقاط ریز در کنار هم سوزانده می شود. به این ترتیب ناحیه هایی در لایه عمقی پوست تبخیر شده و با این کار پوست جمع تر می گردد. روزنه های موجود در پوست بعد از گذشت حدود 1 هفته کوچک تر شده، عمق خطوط موجود کاهش یافته، پوست ترمیم شده و درنهایت لیفت می شود و هیچ اسکاری نیز از آن برجای نمی ماند.

در رابطه با تعداد جلسات لازم برای این روش جوانسازی باید بگوییم که تعداد این جلسات که معمولاً بین 3 تا 4 جلسه و با فاصله 1 تا 2 ماه می باشد بر حسب جنس هر پوست و نوع نیاز هر فرد مشخص می گردد.

کاربرد پلاسما جت چیست؟
این روش دارای کاربردهای فراوانی می باشد که در ادامه به تعدادی از آن ها اشاره کرده ایم:

لیفت غبغب
لیفت بینی
لیفت پلک
درمان لک
رفع روزنه های باز پوست
درمان اسکار آکنه
از بین بردن چروک های ریز
درمان خط اخم، خط خنده و چروک های پیشانی و غیره.