معرفی مقصد ستاره رقیب استقلال در روسیه

ستاره ملی پوش و کلیدی رقیب امروز استقلالی ها در لیگ قهرمانان آسیا 2020 سرانجام مقصد خود در فوتبال اروپا را مشخص کرد.

به گزارش “ورزش سه”، بعد از نزدیک به ده روز پنهان کاری سرانجام صفا هادی ستاره ملی پوش باشگاه الشرطه مقصد آتی خود برای ادامه فوتبال در اروپا را مشخص کرد. این بازیکن که در تمام روزهای گذشته در دور جدید تمرینات آماده سازی الشرطه غیبت داشت با تهدید باشگاه عراقی برای جنگ حقوقی مقصد آتی خود را معرفی کرد.


به نوشته العراق اسپورت، صفا هادی و مدیربرنامه هایش که از ده روز پیش در استانبول ترکیه مشغول مذاکره با مشتری روسی این بازیکن هستند دیروز با تهدید رسمی باشگاه عراقی دعوتنامه باشگاه کریلیا سوتوف یکی از باشگاه های حاضر در سوپرلیگ روسیه را برای امضای قرارداد و دریافت رضایتنامه به باشگاه الشرطه تقدیم کردند.

به نوشته این رسانه عراقی، صفا هادی با موفقیت تست های پزشکی کریلیا را گذرانده و برای امضای قرارداد سه ساله خود با روس ها در انتظار دریافت رضایتنامه از سوی الشرطه است. اما این که دو باشگاه بر سر چه مبلغی برای فروش این بازیکن 21 ساله توافق خواهند کرد مشخص نیست تا جایی که رسانه های بغداد از رد کردن پیشنهاد 300 هزار دلاری طرف روسی در گام اول خبر دادند.

آن چه محرز است این که باشگاه الشرطه باید قید استفاده دوباره از صفا هادی را بزند، ستاره ای جوان و آینده دار که سال گذشته در چنین مقطعی استقلال هم شدیدا در پی امضای قرارداد با این بازیکن بود اما در گام آخر همه توافقات منتفی شد.