عمل جراحی لیپولیز چگونه انجام می شود

اطلاعات این سایت می تواند به شما کمک کند تا آگاهی لازم درمورد دستگاه لیپولیز را به دست آورید. این مقاله را به موضوع عمل جراحی لیپولیز چگونه انجام می شود ، ارائه می دهیم. همان طور که همه ی ما می دانیم، امروزه به دلیل کم تحرکی که در تغییر سبک زندگی به وجود آمده است، اضافه وزن در کل دنیا یک معضل جدی برای اکثر افراد شده است.

برای رفع این معضل روش های مختلفی به وجود آمده است.

اولین راه حلی که برای کم کردن وزن و یا از بین بردن اضافه وزن به ذهن می‌رسد، غذا نخوردن، حذف وعده‌های مهم غذای روزانه یا تغذیه خیلی مختصر باشد.

این راهکار یکی از بدترین راهکارها برای لاغری می باشد ،زیرا این کار سبب می شوید تا در صورت کمبود ریزمغذی‌ها در بدن، متابولیسم کاهش می‌یابد و در این صورت روند کاهش وزن دچار اختلال می‌شود.

تحقیقات نشان داده است ،برای از بین بردن چربی های اضافی و رفع چاقی، بهترین روش استفاده از دستگاه های پیکرتراشی می باشد، این دستگاه ها با کمترین زمان و همچنین کم ترین عارضه، شما را به وزن ایده آل خود می رساند.
تکنیک های پیکرتراشی، دستگاه های متعددی دارد که از آن دستگاه ها می توان به :

دستگاه اولترازد
دستگاه لیزر لیپولیز
دستگاه لیپولیز
دستگاه بادی جت
دستگاه اولتراسونیک
دستگاه لیپوست، اشاره کرد.

این دستگاه ها هر کدام بسته به شرایط ضخامت چربی ،مورد استفاده قرار می گیرد.

برای این که بتوانید دریابید کدام دستگاه می تواند چربی های موضعی شما را از بین ببرد، قبل از انتخاب دستگاه بایستی یک جلسه ی حضوری با پزشک مورد نظر برقرار کنید تا پزشک با معاینات لازم نحوه ی از بین بردن چربی های و دستگاه را با شما در میان بگذارد.

در این مقاله می خواهیم راجع به دستگاه لیپولیز صحبت کنیم.
دستگاه لیپولیز چیست ؟

سیستم لیپولیز در ۳۱ اکتبر ۲۰۰۶ در کشور آمریکا در سازمان غذا و دارویی این کشور به تایید و ثبت رسیده است. که با کمک گرفتن از لیزر چربی های موضعی بدن را از بین می برد.

چگونگی لاغری با دستگاه لیپولیز :

تکنیک لیپولیز یک دستگاهی است که با کمک گرفتن از یک فیر نور لیزری داخل بافت های چرب می شود و این بافت ها را توسط تابش اشعه ی تخریب می کند. عمل جراحی لیپولیز چگونه انجام می شود

پس در واقع لیپولیز به وسیله ی لیزر با ایجاد کردن سوراخ های کوچک بر روی بدن،کار تخریب سلول های چربی را انجام می دهد که در پایان این چربی ها به مایع درمی آیند و توسط یک مکش ضعیف از بدن تخلیه می شوند.