شبی که لیونل مسی دوباره بارسلونا را نجات داد

زیر نظر کیکه ستین، به نظر می رسد لیونل مسی بیشتر در امر ارسال پاس گل موفق عمل می کند.به گزارش “ورزش سه”، شروع ضعیف بارسلونا در دیدار مقابل بتیس باعث شده بود هواداران این تیم تصور کنند این تیم در این مسابقه امتیاز از دست خواهد داد، اما دوباره جادوی لیونل مسی به کمک بلوگرانا آمده و با درخشش او، بارسا از این مهلکه دشوار با کسب سه امتیاز خارج شد.

اگرچه لیونل مسی در بازی دیشب موفق به گلزنی شد، اما سه پاس گل برای فرانکی دی یونگ، سرخیو بوسکتس و کلمنت لنگله مهیا کرده و عنوان بهترین بازیکن زمین را نیز به خود اختصاص داد. حالا مسی با 14 گل و 10 پاس گل، هم در زمینه گلزنی و هم پاس گل در لالیگا بالاترین رده را به خود اختصاص داده است.

لیونل مسی حالا در لالیگا موفق به زدن 14 گل و ارسال 10 پاس گل شده تا بعد از یادون سانچو ستاره انگلیسی و جوان دورتموند، تبدیل به دومین نفر در جمع بازیکنان پنج لیگ معتبر اروپایی شود که حداقل 10 پاس گل داده و 10 گل در کارنامه اش در فصل جاری ثبت کرده است.

از زمان ورود کیکه ستین روی نیمکت بارسلونا و البته مصدومیت لوییس سوارز، به نظر می رسد نقش لیونل مسی در زمین تغیر یافته و این ستاره 31 ساله در زمینه گلسازی بهتر عمل می کند. با کسب این پیروزی تعیین کننده، حالا فاصله بارسلونا با رئال مادرید و صدر جدول دوباره به سه امتیاز کاهش پیدا کرد و ال کلاسیوی سه هفته دیگر در برنابئو، بهترین فرصت برای بلوگرانا برای بازگشت به صدر جدول خواهد بود