09 مارس 2020
مارس 9, 2020

جراحی لیفت صورت

0 Comment

جراحی لیفت صورت

جراح پلاستیک تهران : جراحی لیفت صورت ، برای اصلاح شلی ، افتادگی و چروک های پوست انجام می گیرد ، تا باعث جوانسازی و زیبایی صورت شود .از مشکلاتی که با انجام جراحی ليفت صورت ، برطرف می شوند ؛ می توانیم به مواردی که در ذیل ذکر شده اند ، اشاره کنیم :لیفت صورت

شل شدگی پوست صورت و گردن
چین و چروک های عمیق قسمت پایینی چشم ها
چین و چروک های نواحی امتداد بینی تا دهان
چربی های افتاده
و غیره

یکی از نکات بسیار مهم در رابطه جراحی ليفت صورت ، در این باره می باشد که این روش ، سبب برطرف کردن پیری و جوانی پوست می شود و هیچ گونه تاثیری بر روی فرم صورت ندارد .

نتایج به دست آمده از لیفت صورت در افراد ، بسته به میزان مشکل و شل شدگی پوست آن ها متفاوت است و افراد جهت مشاهده نتایج نهایی آن ، باید چند هفته صبر کنند .

در نهایت جراحی لیفت صورت ، سبب چندین سال جوان تر به نظر رسیدن افراد می شود .
بهترین جراح لیفت صورت

دکتر عبدالرضا روئین تن ، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی ، از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ، یکی از بهترین ها در زمینه جراحی لیفت صورت هستند و موفقیت های بسیاری نیز در این زمینه دارند ؛ جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ایشان و مشاهده نمونه کارهای شان ، می توانید به صفحه درباره دکتر سایت و اینستاگرام شان مراجعه نماید .

از دیگر خدمات ایشان ، می توانیم به مواردی که در ذیل ذکر شده اند ، اشاره کنیم :

جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه
جراحی زیبایی شکم
پیکرتراشی
لیپوماتیک

هزینه لیفت صورت

افرادی که قصد انجام ليفت صورت ، داشته و از هزینه آن اطلاع ندارند ؛ جهت آگاهی از هزینه آن ، باید به فوق تخصص جراح پلاستیک مراجعه نمایند .